با سلام و عرض ادب و احترام و خوش آمدید خدمت شما کاربر گرامی ، به بخش ثبت تحلیل درخواستی خوش آمدید . توسط این بخش می توانید سهام درخواستی خود برای تحلیل را (بصورت اختصاصی و ویژه) برای ما ارسال کنید . پر واضح است که نیاز به هیچ گونه درخواست دوباره از طریق ایمیل یا پل های ارتباطی دیگر نیست و تمامی درخواست های تحلیل درخواستی فقط و فقط از طریق بخش تحلیل درخواستی انجام می شوند و بیناسرمایه موظف به پاسخگویی از طریق پل های ارتباطی دیگر در این زمینه نمی باشد . و اطلاع رسانی های لازم بصورت کامل به شما ارسال می شود . لطفا به قوانین زیر برای هر چه بهتر شدن درخواست خود و تعامل بین ما و شما توجه فرمایید :

قبل از درخواست خدمات در بخش تحلیل اختصاصی لطفا کاملا قوانین مربوط به آنرا در این صحفه مطالعه نمایید تا با اطمینان کامل از قوانین و نحوه انجام این خدمات درخواست خود را ارسال نمایید و اگر این قوانین به هر صورتی نقض شود بینا سرمایه هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد :

  • لطفا قبل از ثبت درخواست با کلیک بر روی اینجا قوانین و مقررات را بطور کامل مطالعه کنید تا با قوانین بیناسرمایه بصورت کامل آشنا شوید .
  • بخش تحلیل اختصاصی به این منظور برای شما کاربران عزیز تعبیه شده که سهم هایی که شما در پرتفو خود دارید یا قصد تهیه آنرا دارید و یا به هر دلیلی قصد تحلیل آنرا دارید برای شما توسط تیم بینا سرمایه تحلیل شود .
  • تحلیل هایی که در این بخش بر روی سهام مورد نظر شما انجام می شوند کامل بوده و بیناسرمایه متعهد می شود از تمامی جهاتی که در توانش است سهام شما را تحلیل کند به همین منظور تحلیل های این بخش زمان بر است و  شما کاملا بصورت 100% در جریان این تحلیل ها قرار خواهید گرفت .
  • توجه داشته باشید که بخش تحلیل اختصاصی به هیچ عنوان سیگنال خرید یا فروش و یا مشاوره نمی باشد و تنها تحلیل کاملی از سهام مورد نظر شما می باشد و بینا سرمایه هر گونه تصمیم گیری را درباره سهام و تحلیل به عهده خود شما می گذارد و هیچ وظیفه ای را در قبال معامله شما نمی پذیرد .
  • بیناسرمایه ویژگی را برای این بخش تعبیه کرده برای اولین بار در ایران که حتما از شنیدن آن خوشحال خواهید شد ! بیناسرمایه متعهد می شود در هر صورتی که شما از تحلیل رضایت نداشته باشید ، یا تحلیل آن کارایی مدنظر شما را نداشته باشد و یا به هر دلیلی از آن ناراضی بودید و احساس کردید فایده ای برای شما ندارد (توجه داشته باشید درباره تحلیل نه معامله شما) ما پول شما را تمام و کمال بدون هیچ پرسشی و بصورت 100% به شما باز می گردانیم . این یعنی تحلیل اختصاصی از سوی بیناسرمایه گارانتی 100% می باشد و جای هیچ نگرانی درباره هزینه ای که شما می پردازید وجود ندارد .
  • روال کار در این بخش هم به این صورت است که شما از طریق بخش تحلیل اختصاصی درخواست خود را برای ما ارسال می کنید و ما درخواست ها را بصورت کامل بررسی کرده و به درخواست های پذیرفته شده از طریق تماس و ایمیل و پیامک پاسخ می دهیم و شما را از مراحل بعدی ثبت درخواست آگاه می کنیم . بدیهی است بدلیل حساس بودن این بخش پاسخگویی به درخواست ها کمی زمانبر باشد اما جای هیچ نگرانی برای شما وجود ندارد چون بینا سرمایه کاملا متعهد به انجام امورات درخواست ها در هر زمان می باشد و این یعنی حتی در روز های تعطیل و غیر کاری نیز به درخواست های شما عزیزان پاسخ داده می شود . بعد از اطلاع رسانی به شما در صورت تایید توسط شما تحلیل آغاز شده و این مرحله نیز از طریق تماس و ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی میشود . سپس بعد از بررسی تمامی فاکتور ها و ارائه تحلیلی کامل تحلیل به شما ارائه می شود و این مرحله نیز از طریق تماس و ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود و تیم بیناسرمایه منتظر دریافت نظر شما می شود و هرگونه سوالی را به شما در باره تحلیل پاسخ می دهد و نیز هدیه ای که برای شما در نظر گرفته شده یک مشاوره تلفنی 15 دقیقه ای درباره سهم شما می باشد که این مشاوره در صورت عدم رضایت شما از تحلیل نیز برای شما پابرجا می باشد و اگر شما رضایت خود را از تحلیل به ما اعلام دارید نظرات شما در بخش سابقه بیناسرمایه درج شده و برای تحلیل های بعدی بما تخفیف های ویژه ای اعطاء خواهد شد و همچنین درخواست شما در بخش تحلیل های درخواستی در اولویت قرار خواهد گرفت اگر هم تحلیل رضایت شما را در بر نداشت شماشامل گارانتی 100% بیناسرمایه می شوید یعنی هزینه شما بصورت تمام و کمال به شما بازگردادنده می شود و مشاوره تلفنی نیز برای شما انجام می شود  .
  • بدیهی است هرگونه نقض قوانین بالا اعم از سیگنال یا مشاوره خرید حساب کردن  تحلیل اختصاصی نقض قوانین بیناسرمایه بوده و در این صورت شما شامل گارانتی و مشاوره و خدمات ویژه ای که برای درخواست های تحلیل اختصاصی تبیین شده نمی شوید و بیناسرمایه هیچ گونه مسئولیتی را درقبال شما در این صورت نمی پذیرد .
  • گارانتی و مسئولیت بیناسرمایه فقط درباره تحلیل می باشد و بیناسرمایه درباره معامله شما هیچ وظیفه و مسئولیتی را نمی پذیرد .
  • همانگونه که در بالا هم گفته شد تحلیل اختصاصی تنها و تنها تحلیل و نظر تیم بیناسرمایه درباره سهام شما می باشد و به هیچ عنوان سیگنال و یا مشاوره خرید و یا فروش نمی باشد و تصمیم نهایی خرید یا فروش با شما می باشد و بینا سرمایه هیچ وظیفه ای را درباره سود یا زیان شما از این تحلیل را نمی پذیرد این بدین معناست ، هنگامی که شما بر اساس تحلیل انجام شده معامله ای انجام می دهید تمامی قوانین را قبول کرده و مسئولیت معامله خود را تمام و کمال می پذیرید و بیناسرمایه به هیچ عنوان نه گارانتی و نه وظیفه ای را درباره معامله شما نمی پذیرد .

فرم ثبت تحلیل اختصاصی

اطلاعات زیر را بدقت پر کنید تا درخواست خود را ارسال نمایید .
1 تایید شماره موبایل
2 درخواست تحلیل
  • جهت تایید شماره موبایل خود شماره موبایل خود را در این فرم وارد نمایید .